Aramis

Perfumy Aramis | Aramis - klasyczny męski zapach. Aramis to seria klasycznych perfum prestiżowej kosmetycznej marki Estée Lauder. W chwili powstania w 1964 r. Aramis jako pierwszy zaprezentował ofertę ekskluzywnych zapachów dla mężczyzn. Aktualnie ma w swoim portfolio całą serię bardzo udanych klasycznych i stylowych, nowoczesnych perfum.

Nazwa marki pochodzi od bohatera „Trzech muszkieterów” Aleksandra Dumasa, a Aramis - najbardziej elegancki z muszkieterów - na pewno by się jej nie powstydził. Już pierwsze perfumy - Aramis Aramis for Men - stały się uwielbianym klasykiem i do dziś można je znaleźć w sprzedaży, co zawdzięczają swojej ponadczasowości. To zapach dla mężczyzn, którzy cenią tradycję i klasykę; jego kompozycja jest oparta na bardzo męskich drzewnych, intensywnych nutach. Są to jedne z niewielu perfum na współczesnym rynku, w których łatwo wyczuć intensywny zapach skóry.

Inne bardzo popularne perfumy marki Aramis to szyprowy zapach Aramis Devin, drzewno-szyprowy Aramis 900 lub Aramis Tuscany Per Uomo, należący do kategorii zapachów paproci (fougère). Z najnowszych produktów warto wspomnieć na przykład Aramis Life, świeży, cytrusowy i aromatyczny zapach, kojarzony z nazwiskiem legendarnego tenisisty André Agassiego.

Najczęściej sprzedawane
Marka
Aramis Aramis 900 EDC 100 ml M
98,1 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Aramis For Men woda toaletowa 110 ml M
102 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Aramis Tuscany Woda toaletowa 100 ml M
125 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Aramis Adventurer M EDT 110ml
102 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Aramis New West EDT 100 ml M
93,7 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
KATEGORIA
MARKI
Ulubiony
Pokaż wszystkie marki