Białko Spray 50ml / sprayu białka
spray z keratinem dla suchych włosów 50ml

Mamy Białko Białko label.m sprayu Spray, który jest niezbędny, ponieważ zastępuje keratyny białko, które jest naturalnie znikają codziennie.
Białko Spray 50ml / sprayu białka
Więcej zdjęć
Kod: 600128
32,3 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Białko Spray 50ml / sprayu białka
spray z keratinem dla suchych włosów 50ml

label.m Protein Spray 50 ml spray białko, które jest niezbędne, ponieważ zastępuje keratyny białko, które jest naturalnie znikają codziennie.

Profesjonalny produkt wysokiej jakości białko dostarczające keratyny label.m   Białko Spray do stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

• Ekstrakt z bambusa dodaje wilgoci suche włosy

• Wyrównuje porowatość włosa i przygotowuje ich do dalszej edycji i stylizacji

• chmurniejący naskórka włosów, wielkie przed rozčesáním mokre włosy po umyciu - zapobiega uszkodzeniu grzebień do włosów, ulamování kończy strzępienie

• Wzmacnia strukturę włosa

• Chroni przed uszkodzeniem termicznym, blaknięcie kolorów i promieniowanie UV

!!! Bezpłatne siarczanu i chlorek sodu !!! HelveticaNeue-UltraLight ">

Parametry i kompozycja
Markalabel.m
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony