Bio-Oil 60 ml PurCellin
olej pielęgnujący na cielo i twarz unisex 60 ml

Bio-Oil® to specjalny produkt do pielęgnacji skóry, które jest zalecane, aby poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierówny koloryt skóry.
Bio-Oil 60 ml PurCellin
Więcej zdjęć
Kod: 203768
28,8 Zł
Dostępność:
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Znak: Bio-Oil Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Bio-Oil 60 ml PurCellin
olej pielęgnujący na cielo i twarz unisex 60 ml

Bi-Oil® to specjalny produkt do pielęgnacji skóry, które jest zalecane, aby poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierówny koloryt skóry. Zaleca się także dla osób starszych i odwodnionej.

Bi-oleju jest kombinacja ekstraktów roślinnych, witamin i dodaje się do bazy olejowej. Olej brakuje tlenu pomaga utrzymać skuteczność ekstraktów ziołowych i witamin.

Składniki: Olej PURCELLIN, witamina A, witamina E, olej słonecznikowy, olejek lawendowy, olejek rozmarynowy, olejek rumiankowy

Zastosowanie: blizny, rozstępy, rozproszone odcień skóry, starzenie się skóry, skóra odwodniona

  • Zastosowanie: Bi-Oil należy stosować do obszaru dotkniętego dwa razy dziennie przez okres co najmniej trzech miesięcy. Należy pamiętać, że blizny są trwałe i chociaż Bi-Oil zaprojektowane tak, aby poprawić ich wygląd, to nigdy nie może być całkowicie usunięty. Wyniki dla każdej jednostki może się różnić. W czasie ciąży, Bi-Oil należy stosować od początku drugiego trymestru do obszarów, które są podatne na rozstępy.
Parametry i kompozycja
MarkaBio-Oil
SeksUnisex
Wideo i zdjęcia
Produkt nie został oceniony