Bio-Oil PurCellin Oil
olej pielęgnujący na cielo i twarz dla kobiet 60ml

Bio-Oil® to specjalny produkt do pielęgnacji skóry, które jest zalecane, aby poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierówny koloryt skóry.
Bio-Oil PurCellin
Więcej zdjęć
Varianta: 60ml
32,4 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:203769
53,2 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:203770
65,0 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:203768
32,4 Zł
Kod: 203768
32,4 Zł
Znak: Bio-Oil Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Bio-Oil PurCellin Oil
olej pielęgnujący na cielo i twarz dla kobiet 60ml

Bi-Oil® to specjalny produkt do pielęgnacji skóry, które jest zalecane, aby poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierówny koloryt skóry. Zaleca się także dla osób starszych i odwodnionej.

Bi-oleju jest kombinacja ekstraktów roślinnych, witamin i dodaje się do bazy olejowej. Olej brakuje tlenu pomaga utrzymać skuteczność ekstraktów ziołowych i witamin.

Składniki: Olej PURCELLIN, witamina A, witamina E, olej słonecznikowy, olejek lawendowy, olejek rozmarynowy, olejek rumiankowy

Zastosowanie: blizny, rozstępy, rozproszone odcień skóry, starzenie się skóry, skóra odwodniona

  • Zastosowanie: Bi-Oil należy stosować do obszaru dotkniętego dwa razy dziennie przez okres co najmniej trzech miesięcy. Należy pamiętać, że blizny są trwałe i chociaż Bi-Oil zaprojektowane tak, aby poprawić ich wygląd, to nigdy nie może być całkowicie usunięty. Wyniki dla każdej jednostki może się różnić. W czasie ciąży, Bi-Oil należy stosować od początku drugiego trymestru do obszarów, które są podatne na rozstępy.
Parametry i kompozycja
MarkaBio-Oil
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
Produkt nie został oceniony