Bio-Oil PurCellin

Bio-Oil PurCellin Oil
olej pielęgnujący na cielo i twarz dla kobiet 60ml

Bio-Oil® to specjalny produkt do pielęgnacji skóry, które jest zalecane, aby poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierówny koloryt skóry.
Kod203768
Dodać do ulubionych
60ml
30,6 Zł
60ml 30,6 Zł
125ml 45,9 Zł
200ml 64,9 Zł
Do kosza
W magazynie
Osobiście w sklepie:Dziś o 13:00Kurier przewozowe:Jutro o 13:00

Bio-Oil PurCellin Oil 60ml

Bi-Oil® to specjalny produkt do pielęgnacji skóry, które jest zalecane, aby poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierówny koloryt skóry. Zaleca się także dla osób starszych i odwodnionej.

Bi-oleju jest kombinacja ekstraktów roślinnych, witamin i dodaje się do bazy olejowej. Olej brakuje tlenu pomaga utrzymać skuteczność ekstraktów ziołowych i witamin.

Składniki: Olej PURCELLIN, witamina A, witamina E, olej słonecznikowy, olejek lawendowy, olejek rozmarynowy, olejek rumiankowy

Zastosowanie: blizny, rozstępy, rozproszone odcień skóry, starzenie się skóry, skóra odwodniona

  • Zastosowanie: Bi-Oil należy stosować do obszaru dotkniętego dwa razy dziennie przez okres co najmniej trzech miesięcy. Należy pamiętać, że blizny są trwałe i chociaż Bi-Oil zaprojektowane tak, aby poprawić ich wygląd, to nigdy nie może być całkowicie usunięty. Wyniki dla każdej jednostki może się różnić. W czasie ciąży, Bi-Oil należy stosować od początku drugiego trymestru do obszarów, które są podatne na rozstępy.
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
OpisDyskusja