Ten produkt jest aktualnie przeglądany przez klienta 1
Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant

vysoce výživný pěnivý gel pro velmi suchou citlivou a atopickou pokožku

Silnie odżywczy żel w pianie Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry ciała i twarzy niemowląt, dzieci i dorosłych od bardzo suchej do atopowej. Dzięki zawartości substancji myjących oraz witaminy PP hamuje rozwój mikroorganizmów, drażniących, które pogarszają suchość skóry.
500ml
500ml 49,14 Zł
1000ml 76,07 Zł
Osobiście w sklepie:poniedziałek 8.3.Kurier przewozowe:wtorek 9.3.

Bioderma Atoderm żel pod prysznic i szampon 2w1 500ml unisex