Blow Out Spray 200 ml
spray do ochrony włosów przed wysoką temperaturą 200ml

Mamy spryskać przed wysuszyć włosy na objętości i ochrony label.m zdmuchnąć Spray, który jest doskonałym narzędziem do wentylujące.
Blow Out Spray 200 ml
Więcej zdjęć
Kod: 600116
63,8 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Blow Out Spray 200 ml
spray do ochrony włosów przed wysoką temperaturą 200ml

label.m   Blow Out Spray 200 ml spray przed wysuszyć włosy na objętości i ochrony, który jest doskonałym narzędziem do wentylujące.

Profesjonalne wysokiej jakości produkt do objętości i chroni włosy podczas suszenia label.m blow-Blow Out Spray jest wskazany do stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

• Zewnętrzna warstwa włosa pozostawiając folię termiczną

• Chroni włosy przed uszkodzeniami do intensywnego ciepła, nawilża

• Lekko unieść włosy od nasady, aby zwiększyć głośność - lekkie Tuzi, dodaje blasku, bez uszkodzeń

!!! Bezpłatne siarczanu i chlorek sodu !!!
 

Parametry i kompozycja
SeksDla kobiet
Markalabel.m
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony