Cadillac Xtreme 100 ml EDT
woda toaletowa 100ml

Oferujemy mężczyzn Woda toaletowa Cadillac Xtreme dla mężczyzn, którzy lubią rzeczy, które nie wszyscy są zadowoleni i niezwykłe.
Cadillac Xtreme 100 ml EDT
Więcej zdjęć
Kod: 200732
58,2 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: Cadillac Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Cadillac Xtreme 100 ml EDT
woda toaletowa 100ml

Cadillac Xtreme EDT 100 ml woda toaletowa dla mężczyzn, których własność jest taka sama ilość jak posiadanie luksusowego samochodu tej samej marki, który jest znany ze swojej mocy, siły, doskonałości i elegancji.

Cadillac Xtreme Zapach został uruchomiony w 2010 roku.

Parametry i kompozycja
MarkaCadillac
SeksDla mężczyzn
Wideo i zdjęcia
O nas Cadillac

Cadillac to amerykańska marka samochodów luksusowych, która została założona w 1902 r. przez Henry'ego Lelanda w Detroit. Leland był inżynierem, mechanikiem, wynalazcą i przedsiębiorcą, a nazwa Cadillac pochodzi od Antoine de la Mothe Cadillac, który w 1701 r. założył miasto Detroit.

Pierwszy samochód Cadillac zaprezentowano w 1903 r. na wystawie motoryzacyjnej w Nowym Jorku, a 7 lat później producent wygrał prestiżowy Dewar Trophy, co było największym sukcesem, jaki mógł wtedy osiągnąć. W 1909 r. firmę Cadillac kupił i wziął pod swoje skrzydła koncern General Motors.

Marka Cadillac oznacza bezkompromisową moc, odważny design i przełomową technologię, której wyznacznikiem jest wprowadzenie do samochodów techniki komputerowej. Jest też pierwszym producentem, któremu udało się zaoferować klientowi inny kolor samochodu niż czarny.

W 2008 r. Cadillac przedstawił edycję gustownych perfum, które mogą być odpowiednim dodatkiem do Twojego stylu życia, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem Cadillaca.

Produkt nie został oceniony