Chloé

Perfumy Chloé to czołowy reprezentant francuskiej sceny perfumeryjnej. Marka Chloé, jako jedna z niewielu, skupia się tylko i wyłącznie na zapachach dla kobiet. Tu po prostu królują kobiety - pewne siebie, kreatywne, liberalne i żywiołowe. Właśnie takie dziewczyny i kobiety bezwarunkowo pokochały kwiatowo-drzewne zapachy. Są one dla nich ucieleśnieniem indywidualizmu, swobody oraz podkreśleniem kobiecości.

Historia marki Chloé zaczyna się już w 1952 r. w Paryżu, kiedy to Francuzka o egipskich korzeniach Gabrielle Aghion i jej partner Jacques Lenoir decydują się wprowadzić na rynek własną kolekcję mody.

Perfumy Chloé urzekają świeżym zapachem przenikniętym wysublimowanymi esencjami kwiatowymi. Nie brakuje tu też pewności siebie zamkniętej w drzewnych tonach, co w efekcie tworzy godne uwagi, czysto kobiece kompozycje, które wzmacniają beztroskę i otwartość. Woń perfum podkreślają kultowe flakony i niecodzienne kampanie reklamowe. W przypadku marki Chloé mamy do czynienia z idealną symbiozą między kolekcjami produktów. Niektóre kolekcje perfum powstały jako dodatek do kolekcji ubrań, a wyczucie stylu i zainteresowanie modą, a także elegancja i indywidualizm charakteryzuje kobiety noszące zarówno ubrania, jak i perfumy Chloé.

Zapachy Chloé zaczęły odzyskiwać popularność około roku 2008, kiedy to marka z pełną pompą wróciła na rynek, prezentując orientalny, kwiatowy zapach Chloé. Kolejnym sukcesem było wprowadzenie modnej kolekcji See by Chloé, która zapoczątkowała nową erę młodzieżowych, zniewalających perfum Chloé.

Chloé jest bezkompromisowym uhonorowaniem kobiecości, delikatności i powabu. Zawiera w sobie całą paletę kobiecych pierwiastków. Nie możesz przejść obojętnie obok perfum Chloé, zwłaszcza jeśli chciałabyś podkreślić, jak szczęśliwą jesteś kobietą.

Najczęściej sprzedawane
Marka
Balsam do ciała 200 ml W Chloé
Wyprzedaż
Zniżka
91,8 Zł
W magazynie> 5 szt.
Chloe Love Story BL 200 ml W
Wyprzedaż
Zniżka
92,3 Zł
W magazynie> 5 szt.
Chloé Love Story
124 Zł
W magazynie> 5 szt.
Chloe Fleur De Parfum
179 Zł
W magazynie> 5 szt.
Chloé Roses De Chloé
181 Zł
W magazynie> 5 szt.
Oddychanie Chloe Nomade W 100
Wyprzedaż
Zniżka
70,3 Zł
W magazynie 3 szt.
Chloe Nomade
201 Zł
W magazynie> 5 szt.
Chloé Deo Spray 100 ml W
86,4 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
KATEGORIA
MARKI
Ulubiony
Pokaż wszystkie marki