Chloé Chloé Eau De Parfum
woda perfumowana dla kobiet

My Perfumy Chloe Woda perfumowana dla kobiet, które łączy w sobie klasyczne elementy z nowych świeżych pomysłów.
Chloé Chloé Eau De Parfum
Więcej zdjęć
Varianta: 30ml
169 Zł
Wybierz opcji
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kod:200666
169 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kod:200051
233 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:100463
252 Zł
Znak: Chloé Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych
PRODUKTY POWIĄZANE
Produkty alternatywne

Chloé Chloé Eau De Parfum
woda perfumowana dla kobiet

Chloé Eau de Parfum EDP 50 ml to nowa perfumy damskie i wyraża indywidualność twórczą, pewność Chloe kobietę. Tak, jak zapach łączy w sobie klasyczne elementy z nowych świeżych pomysłów, przestronny słodyczy z drzewiastych siły, badaniach Flakon i sprzeczności.

Ten sam sposób Chloé Eau de Parfum zręcznie bawi się z jego pojęciem kobiecości, mając teraz w rękach tradycyjnej róży tak wyrafinowane precyzyjny przekształca go w aromacie był pełen życia. Układa ją na pozycje jasności i ciepła, zabawy i wciągająca urok.

 

Parametry i kompozycja
MarkaChloé
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas Chloé

Perfumy Chloé to czołowy reprezentant francuskiej sceny perfumeryjnej. Marka Chloé, jako jedna z niewielu, skupia się tylko i wyłącznie na zapachach dla kobiet. Tu po prostu królują kobiety - pewne siebie, kreatywne, liberalne i żywiołowe. Właśnie takie dziewczyny i kobiety bezwarunkowo pokochały kwiatowo-drzewne zapachy. Są one dla nich ucieleśnieniem indywidualizmu, swobody oraz podkreśleniem kobiecości.

Historia marki Chloé zaczyna się już w 1952 r. w Paryżu, kiedy to Francuzka o egipskich korzeniach Gabrielle Aghion i jej partner Jacques Lenoir decydują się wprowadzić na rynek własną kolekcję mody.

Perfumy Chloé urzekają świeżym zapachem przenikniętym wysublimowanymi esencjami kwiatowymi. Nie brakuje tu też pewności siebie zamkniętej w drzewnych tonach, co w efekcie tworzy godne uwagi, czysto kobiece kompozycje, które wzmacniają beztroskę i otwartość. Woń perfum podkreślają kultowe flakony i niecodzienne kampanie reklamowe. W przypadku marki Chloé mamy do czynienia z idealną symbiozą między kolekcjami produktów. Niektóre kolekcje perfum powstały jako dodatek do kolekcji ubrań, a wyczucie stylu i zainteresowanie modą, a także elegancja i indywidualizm charakteryzuje kobiety noszące zarówno ubrania, jak i perfumy Chloé.

Zapachy Chloé zaczęły odzyskiwać popularność około roku 2008, kiedy to marka z pełną pompą wróciła na rynek, prezentując orientalny, kwiatowy zapach Chloé. Kolejnym sukcesem było wprowadzenie modnej kolekcji See by Chloé, która zapoczątkowała nową erę młodzieżowych, zniewalających perfum Chloé.

Chloé jest bezkompromisowym uhonorowaniem kobiecości, delikatności i powabu. Zawiera w sobie całą paletę kobiecych pierwiastków. Nie możesz przejść obojętnie obok perfum Chloé, zwłaszcza jeśli chciałabyś podkreślić, jak szczęśliwą jesteś kobietą.

Produkt nie został oceniony