Clean

 

Perfumy Clean | Innowacyjna marka perfum Clean została założona w 2003 r. przez Randi Shinder – specjalistkę od marek lifestylowych. To stosunkowo nowa firma, ale dzięki oryginalnej koncepcji i wyjątkowym zapachom szybko przyciągnęła uwagę klientów na całym świecie.

Myśl przewodnią marki zdradza już sama nazwa. Clean oznacza „czysty“ i właśnie takie są perfumy, które oferuje światu. Główną linię czystych, nieskomplikowanych, tzw. dziennych zapachów zapoczątkował pierwszy zapach Clean o zapachu mydła. W 2005 r. powstały perfumy Clean Fresh Laundry, które miały przypominać zapach świeżo wypranych ubrań. To ponownie wyraźnie mydlany zapach z nutami limetki i skoszonej trawy. Taki typ zapachu idealnie nadaje się na czas wolny, na weekend na łonie przyrody, a najlepiej pasują do niego t-shirt i dżinsy. Na pewno nie jest to zapach dla każdego, nie będą nim pachnieć tłumy, ale jest bardzo ciekawy, naturalny i nienachalny, dlatego zyskal sporą rzeszę fanów.

Wszystkie perfumy Clean mają podobne, minimalistyczne flakony, które różnią się kolorystycznie. W turkusowo-zielonym kolorze został ukryty kolejny zapach o nazwie Clean Rain. To jeden z najbardziej klasycznych zapachów w kolekcji Clean, a nazwa wskazuje na inspirację. Zapach deszczu jest oddany poprzez nuty wodne w połączeniu z lekkim aromatem kwiatów. Najbardziej kobiecym i zmysłowym zapachem jest Clean Skin. Chyba nie będzie zaskoczeniem, że ma oddawać zapach nagiej skóry. Zalicza się do kompozycji piżmowo-kwiatowych, jest niezwykle ciepły, kobiecy i trwały. Równie kobiece, zmysłowe i wyrafinowane są perfumy Clean Ultimate. Czarujące połączenie owoców cytrusowych, nut kwiatowych i szlachetnych, egzotycznych drzew jest stworzone dla silnych, energicznych kobiet, które zawsze mają własne zdanie

Najczęściej sprzedawane
Marka
Clean Fresh Laundry EDP W60 T
116 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Clean Blossom W EDP 60 - TESTER
Wyprzedaż
Zniżka
66,0 Zł
W magazynie 4 szt.
Clean Rain
116 Zł
W magazynie 1 szt.
Clean Cool Cotton
104 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Clean Cashmere
84,0 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Clean Fresh Laundry
95,1 Zł
W magazynie 3 szt.
Clean Shower Fresh
94,4 Zł
W magazynie> 5 szt.
Clean Ultimate
101 Zł
W magazynie 1 szt.
Clean Original
152 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Clean For Men Classic
88,5 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Clean Air
85,9 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Clean Classic M EDT 60 - TESTER
79,5 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
KATEGORIA
MARKI
Ulubiony
Pokaż wszystkie marki