Codzienne czyszczenie Odżywka 300 ml
lekka odżywka do wszystkich rodzajów włosów 300ml

Mamy lekkie odżywki label.m Codzienne czyszczenie odżywka przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów do codziennego użytku.
Codzienne czyszczenie Odżywka 300 ml
Więcej zdjęć
Kod: 600060
56,4 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Codzienne czyszczenie Odżywka 300 ml
lekka odżywka do wszystkich rodzajów włosów 300ml

label.m Codzienne czyszczenie Odżywka 300 ml to lekka odżywka do wszystkich rodzajów włosów do codziennego użytku.

Profesjonalny produkt wysokiej jakości dla wszystkich rodzajów włosów label.m Dzienne Shine odżywka przeznaczona jest do   stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

• odżywia, nawilża, ułatwia rozczesywanie

• Czy "elektryfikacji" włosów, dodaje blasku - dzięki połączeniu melona, ​​echinacei i nagietka

• Wysoce skutecznym przeciwutleniaczem powodu výtažkům biała herbata

!!! Bezpłatne siarczanu i chlorek sodu !!!

Parametry i kompozycja
Markalabel.m
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony