Culti

Marka Culti to fenomen wśród odświeżaczy powietrza. Wyjątkowe zapachy luksusowej włoskiej marki Culti słusznie należą do najpopularniejszych na rynku. Doskonale odświeży Twój dom i biuro. Zbilansowane kompozycje zawierają najwyższej jakości składniki i bez wątpienia należą do czołówki włoskich firm perfumiarskich. Wiele pomysłów często powstaje przypadkowo lub jako wtórny efekt działania.

Oryginalna historia marki Culti zaczyna się w 1988 roku, kiedy to częściej przeprowadzano eksperymenty z różnymi metodami perfumowania przestrzeni. I wtedy Culti wpadł na genialny, rewolucyjny pomysł. Inspiracja nadeszła przez zbieg okoliczności, gdy włoscy projektanci zauważyli zdolność ratanu do wchłaniania wody, która po odparowaniu nadawała ratanowi idealną elastyczność i giętkość. Patrząc na wiklinowe koszyczki z ratanu i bambusa, przyszło im do głowy połączenie egzotycznego drewna z zapachami. Wynik był niezwykły. Drewno dowiodło swojej zdolności do doskonałego wchłaniania zapachu, a późniejsze odparowywanie woni powodowało przyjemne i całkowicie naturalne wypełnienie przestrzeni zapachem. Niemniej jednak Culti nie było jeszcze w pełni usatysfakcjonowane, a klasyczne kwiatowe zapachy nie spotkały się z zbytnim entuzjazmem. W tym czasie zdecydowano się zacząć używać czystych elementów i esencji perfumeryjnych również w domowych odświeżaczach powietrza. I tak w 1990 roku powstał wyjątkowy pachnący świat dyfuzorów zapachowych Culti.

Culti starannie analizuje proporcje przestrzeni tak, aby zapach był doskonały. Perfumy charakteryzują się perfekcyjną równowagą surowców - materiałów naturalnych i wydobytych, z długą żywotnością, jakością na najwyższym poziomie oraz walorami estetycznymi, które wnosi wyszukany design. Pod marką Culti, oprócz najwyższej klasy odświeżaczy powietrza, znajdziesz również serię perfum unisex dla mężczyzn i kobiet. Woda perfumowana unisex Culti Ode Rosae to wyjątkowe połączenie marokańskich róż z wieloma innymi składnikami, takimi jak czarna porzeczka, wetyweria czy osmantus. Niekonwencjonalna, wysokiej jakości kompozycja zapachowa urzeknie Twój zmysł węchu już za pierwszym razem. Możesz też spróbować np. perfumowanej wody unisex Culti Anym'Ale, która jest prawdziwym symbolem pikanterii i świeżości. Harmonia, magia, wyzwanie, wolność – to składniki zmieszane w typowej brązowej butelce ze srebrnym wieczkiem. Historia marki Culti to jedna z niezwykłych historii sukcesu ostatnich dziesięcioleci. To dowód na to, jak oryginalny pomysł, siła kreatywności i bezkompromisowy nacisk na jakość mogą dać początek fenomenowi czasu.

Wyszukiwanie szczegółowezastosowaćAnuluj
Opis kategorii
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwój login:Twój e-mail:(e-mail nie będzie widoczny)Nagłówek:Wiadomość:Zadać pytanie
Twój login:Twój e-mail:(e-mail nie będzie widoczny)Wiadomość:Dodać odpowiedź