Davidoff

Marka Davidoff nosi imię swojego założyciela Zino Davidoffa, nazywanego „królem cygar”, którego ojciec prowadził w Genewie sklep z tytoniem. Cieszył się on taką popularnością, że podobno zakupy robił w nim sam Lenin. Zino (specjalista od kubańskiego tytoniu) przejął później rodzinny interes, w 1970 r. łącząc się z firmą Oettinger, co przyczyniło się do gwałtownej ekspansji.

W latach osiemdziesiątych Davidoff postanowił wejść na rynek wyrobów skórzanych i perfum. Bez wątpienia największy sukces odniósł zapach Cool Water – jeden z pierwszych przedstawicieli kategorii „Aromatic Aquatic“. Dziś w ofercie firmy Davidoff można znaleźć dziesiątki różnych zapachów, w których tworzeniu uczestniczyli najlepsi światowi perfumiarze: Antoine Lie, Nathalie Lorson, Beatrice Piquet, Veronique Nyberg, Benoist Lapouza i wielu innych.

Perfumy Davidoff, produkowane we współpracy z Coty Inc., szczycą się stylowymi flakonami – na przykład butelkę wody toaletowej Davidoff Echo zaprojektował znany nowojorski designer i architekt wnętrz Karim Rashid. Perfumy są świeże, oryginalne, odważne i zmysłowe. Większość z nich jest przeznaczona dla mężczyzn, ale i kobiety znajdą coś dla siebie.

Davidoff oferuje również mleczka do ciała, żele pod prysznic i inne produkty kosmetyczne najwyższej jakości. Ze znanych osobistości produkty Davidoff stosuje na przykład szkocki aktor Evan McGregor, który został twarzą wody toaletowej Davidoff Adventure, lub jego amerykański kolega Josh Holloway (wielki fan wspomnianej powyżej Cool Water).

Marka Davidoff zainteresuje na pewno wszystkie osoby, które kochają przygody, sport i emocje, są energiczne, pewne siebie i chcą żyć pełnią życia.

Najczęściej sprzedawane
Marka
Davidoff Cool Water
55,1 Zł
W magazynie> 5 szt.
Davidoff Cool Water
72,2 Zł
W magazynie> 5 szt.
Davidoff Hot Water
79,5 Zł
W magazynie> 5 szt.
Davidoff super wody po goleniu 125 ml
95,4 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Davidoff Adventure
88,7 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Davidoff Horizon
85,7 Zł
W magazynie> 5 szt.
Davidoff The Game
118 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Davidoff Champion
78,8 Zł
W magazynie> 5 szt.
Davidoff Wood Blend U EDP 100ml
153 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
KATEGORIA
MARKI
Ulubiony
Pokaż wszystkie marki