DKNY Be Delicious EDP W 100 ml
woda perfumowana 100ml

DKNY Be Delicious EDP jest po prostu dla kobiety, która chce więcej i wie na co się zdecydować.
Wolny
DKNY Be Delicious
Więcej zdjęć
Varianta: 100ml
123 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:200180
74,5 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:100231
94,5 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:100227
Wolny
123 Zł
Kod: 100227
123 Zł
Znak: DKNY Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych
PRODUKTY POWIĄZANE
Produkty alternatywne

DKNY Be Delicious EDP W 100 ml
woda perfumowana 100ml

Perfumy damskie DKNY Be Delicious EDP jest nowa, seksowna, atrakcyjna, kobieca woda zapach, który został stworzony przez Donna Karan mieszać emocje u mężczyzn. Ten perfum docenią bezpłatnej inteligentne kobiety w każdym wieku. Jest ona odpowiednia dla kobiety mieszkającej w dużym mieście i na wsi. Be Delicious jest po prostu dla kobiety, która chce więcej i wie na co się zdecydować. Ten zapach jest raczej dla nocnego zużycia osobom, obiady i spacery w świetle księżyca. S Be Wyśmienite zawsze będzie seksowna, atrakcyjna i stać Cynosure wszystkich mężczyzn w danym obszarze.

DKNY Be Delicious EDP jest jako świeże, sexy, prowokacyjny, przyjemne i uwodzicielskim zapachu, który jest zainspirowany Nowym Jorku. Ten delikatny, nieskończenie złych i bardzo zmysłowy zapach, zmusza bezpośrednio dotknąć i powąchać. Be Delicious jest wynikiem precyzyjnej kombinacji zielonego jabłka, grejpfruta i magnolii, z którą lekko toying drzewiastych nuty drzewa sandałowego.

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowaogórek, grapefruit, magnolia
Podstawadrzewo sandałowe, białe drewno, biała ambra
Sercetuberosa, konwalia, róża, fiołek, jabłko
MarkaDKNY
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
DKNY Be Delicious
DKNY Be Delicious
O nas DKNY

Perfumy DKNY | Marka DKNY jest bardzo młodą ale już bardzo znaną marką. Powstała w 1988 roku w Nowym Jorku, USA. Jej założycielką jest Donna Karan. Nazwa marki zawiera inicjały założycielki i inicjały miasta, w którym firma powstała -  Donna Karan New York. Najbardziej popularny i istotny element asortymentu DKNY stanowią zegarki. Firma DKNY od początku swojej działalności stawiała sobie za cel prezentowanie na rynku mody luksusowej  i jednocześnie nowoczesnej, oryginalnej. Cele zostały osiągnięte ale kosztem olbrzymich nakładów finansowych, które ostatecznie zmusiły DKNY do sprzedaży firmy Louis Vuitton. Obecnie, założycielka firmy Donna Karan jest pochłonięta głównie pracą charytatywną.  Debiutanckimi perfumami DKNY był zapach Donna Karan z 1992 roku. Polecamy limitowane edycje zapachu DKNY Be Delicious, zarówno damskie jak i męskie wersje.

Produkt nie został oceniony