DKNY Women Energizing EDP W 100 ml
woda perfumowana 100ml

DKNY Women Energizing 2011 EDP 100 ml docenić wszystkie kobiety, które nie boją się dawać jevo swoją kobiecość, zmysłowość i piękno. DKNY Women EDP Flakon jest inspirowany sylwetką miasta Nowy Jork.
Bestseller
DKNY Women Energizing
Więcej zdjęć
Varianta: 100ml
147 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:202743
Wyprzedaż
Bestseller
Zniżka
106 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:100229
Bestseller
147 Zł
Kod: 100229
147 Zł
PRODUKTY POWIĄZANE
DKNY Men M EDT 100ml
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
133 Zł
DKNY Men M EDT 50ml
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
111 Zł
Mamy DKNY NY W EDP 50 ml
W magazynie> 5 szt.
98,0 Zł
Mamy DKNY NY EDP W 100 ml
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
142 Zł
Produkty alternatywne

DKNY Women Energizing EDP W 100 ml
woda perfumowana 100ml

DKNY Women EDP 100 ml energetyzujący nowa wersja 2011 jest następcą pierwotnego perfum DKNY kobiet, które wylicza wszystkie kobiety, które nie boją się dawać jevo swoją kobiecość, zmysłowość i piękno. Amerykańska projektantka Donna Karan jest patronką wszystkich kobiet, które noszą sukienki rozmiar rzeczywisty i daje im wszystko, czego potrzebują. Innymi słowy, kobiety z krzywych w odpowiednich miejscach. To dlatego jest przeznaczony przede wszystkim kobiety w średnim wieku, którzy chcą porozmawiać z firmy i chcesz być zawsze w centrum uwagi męskiej.

Perfumy damskie DKNY Women Energizing EDP 100 ml Jest to świeży, korzenny aromat z nutą kwiatów orchidei i narcisu.Základ zapach to mieszanka mchu, tytoniu i cedru. Ten zapach jest delikatny i ciepły, a także kwiaty, które są jej serce. Niech Cloak seksowne kwiatowy zapach DKNY Women.

Butelka jest inspirowany sylwetką Nowym Jorku.

DKNY Women energetyzujące 2011 EDP 100 ml

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowacitrus, wódka, fioletowy listek
Podstawadrewno, brzoza
Sercenarcyz, kwiat lotosu, orchidea
MarkaDKNY
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas DKNY

Perfumy DKNY | Marka DKNY jest bardzo młodą ale już bardzo znaną marką. Powstała w 1988 roku w Nowym Jorku, USA. Jej założycielką jest Donna Karan. Nazwa marki zawiera inicjały założycielki i inicjały miasta, w którym firma powstała -  Donna Karan New York. Najbardziej popularny i istotny element asortymentu DKNY stanowią zegarki. Firma DKNY od początku swojej działalności stawiała sobie za cel prezentowanie na rynku mody luksusowej  i jednocześnie nowoczesnej, oryginalnej. Cele zostały osiągnięte ale kosztem olbrzymich nakładów finansowych, które ostatecznie zmusiły DKNY do sprzedaży firmy Louis Vuitton. Obecnie, założycielka firmy Donna Karan jest pochłonięta głównie pracą charytatywną.  Debiutanckimi perfumami DKNY był zapach Donna Karan z 1992 roku. Polecamy limitowane edycje zapachu DKNY Be Delicious, zarówno damskie jak i męskie wersje.

Produkt nie został oceniony