Gillette Fusion Gamer - w zegarku
maszynka do golenia dla mężczyzn dla mężczyzn

Oferujemy męską maszynkę do golenia Gillette Fusion Gamer z. Gillette Fusion Gamer, wyposażony we wszystkie najnowsze rozwiązania, oferuje łatwy golenie z fantastycznymi wynikami.
Gillette Fusion Gamer - w zegarku
Więcej zdjęć
Kod: 202196
26,4 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: Gillette Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Gillette Fusion Gamer - w zegarku
maszynka do golenia dla mężczyzn dla mężczyzn

Oferujemy męską maszynkę do golenia Gillette Fusion Gamer z.

Gillette Fusion Gamer, wyposażony we wszystkie najnowsze rozwiązania, oferuje łatwy golenie z fantastycznymi wynikami.

Gillette Fusion Gamer wykorzystuje wywrotne głowy, które pozwalają na bardziej elastyczne poślizg na skórze (tzn. Bardziej przyjemne, ale również golenia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej). Część głowica golarki jest przystosowana pasek nawilżający zawierający witaminę E i aloes.

Parametry i kompozycja
MarkaGillette
SeksDla mężczyzn
Wideo i zdjęcia
O nas Gillette

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.

Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę. Kupując online na iperfumy.pl dodatkowo zaoszczędzisz.Bardzo tanio kupisz w Parfemy SP maszynki Gillette .

Produkt nie został oceniony