Gillette Mach 3 Turbo brzytwa + 2 zapasowe głowice
męska maszynka do golenia na żyletki wymiana głowicy

Mamy Gillette Mach 3 Turbo brzytwa + 2 części głowy. Gillette Mach 3 Turbo - połączenie technologii golenia Gillette trzy krawędzie skrawające i krawędzie tnące do obróbki zmniejszające tarcie, tak że ślizga się gładko na skórze.
Wyprzedaż
Zniżka
Gillette Mach 3 Turbo brzytwa + 2 zapasowe głowice
Więcej zdjęć
Kod: 202130
28,2 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: Gillette Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Gillette Mach 3 Turbo brzytwa + 2 zapasowe głowice
męska maszynka do golenia na żyletki wymiana głowicy

Mamy Gillette Mach 3 Turbo brzytwa + 2 części głowy.

Gillette Mach 3 Turbo - połączenie technologii golenia Gillette trzy krawędzie skrawające i krawędzie tnące do obróbki zmniejszające tarcie, tak że ślizga się gładko na skórze. Odchylając głowę do golenia z 10 mikrolamelami circumnavigating każdego kształtu twarzy i zapewniają doskonały komfort i bliskość.

Parametry i kompozycja
MarkaGillette
SeksDla mężczyzn
Wideo i zdjęcia
O nas Gillette

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.

Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę. Kupując online na iperfumy.pl dodatkowo zaoszczędzisz.Bardzo tanio kupisz w Parfemy SP maszynki Gillette .

Produkt nie został oceniony