Gillette Venus Maszynka Pasja + 1 części głowy
maszynka do golenia damska + wymiana głowicy dla kobiet 1

Panie Razor Gillette Venus Passion z głowicą zamiennego i praktycznej walizce.
Gillette Venus Maszynka Pasja + 1 części głowy
Więcej zdjęć
Kod: 202832
34,1 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: Gillette Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Gillette Venus Maszynka Pasja + 1 części głowy
maszynka do golenia damska + wymiana głowicy dla kobiet 1

Panie Razor Gillette Venus Passion z trzech pasków nawilżających wzbogaconych naturalnych olejów roślinnych i aloesu, które na każdym kroku nawilżają i zmiękczają skórę. Trzy zaawansowane ostrza zapewniają szczelne i wygodny ruch. Dostosowuje się do krzywych dzięki obrotowe głowy, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Pakiet zawiera Gillette Venus Passion, 1 główka zapasowego i praktyczny futerał do przechowywania.

Parametry i kompozycja
MarkaGillette
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas Gillette

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.

Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę. Kupując online na iperfumy.pl dodatkowo zaoszczędzisz.Bardzo tanio kupisz w Parfemy SP maszynki Gillette .

Produkt nie został oceniony