Kompozycja perfum
Ten produkt jest oglądany przez klientów 11
Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo

woda perfumowana dla mężczyzn

Ekscytujące męskie perfumy Giorgio Armaniego Acqua di Gio Profumo są pełne atrakcyjnych tonów, które symbolizują współczesnego mężczyznę, kochającego przygodę i wolność. Zapach Acqua di Gio Profumo łączy swoją nowoczesną kompozycję z nieskrępowaną naturą. Aromatyczna, drzewno-korzenna struktura zapachu została złagodzona tonami wodnymi i kwiatowymi. Poczujesz orzeźwiające morskie tony uzupełnione zapachem bergamotki. Serce zapachu łączy w sobie aromatyczny dotyk rozmarynu, geranium i szałwii. Oryginalną kompozycję zamyka intensywny zapach kadzidła i paczuli. Powstała architektura zapachu zadziwi Cię niezwykłymi tonami, które są uzupełnione klasycznymi składnikami. Uwolnij swoją siłę i pasję. Pokaż swoją silną osobowość i pokonuj przeszkody. Perfumy Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo doskonale uzupełnią Twój styl, doprowadzając go do perfekcji. Acqua di Gio Profumo została wprowadzona na rynek w 2015 roku.
Dodać do ulubionych
75ml
75ml 306,53 Zł
125ml 451,29 Zł
Osobiście w sklepie:Jutro o 13:00Kurier przewozowe:poniedziałek 1.3.

Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo woda perfumowana 75ml Dla mężczyzn