Kompozycja perfum
Głowa kardamon, mandarynka, zielone jabłko
Serce lawenda, gałka muszkatołowa, kwiat pomarańczy
Podstawa ambra, skóra, bób
Ten produkt jest aktualnie przeglądany przez klienta 1
Giorgio Armani Code Profumo

woda perfumowana dla mężczyzn 110ml

Code Profumo - palący, zmysłowy zapach dla mężczyzn od marki Giorgio Armani. Perfumy Code Profumo są inspirowane idealnym męskim smokingiem Giorgio Armani. Eleganckie, ale też ekscytujące i bardzo wyrafinowane perfumy Giorgio Armani Code Profumo to połączenie elegancji, uroku i perfekcji. Bogatą kompozycję perfum otwiera świeży zapach mandarynki i jabłka. Ostre tony przypraw i skóry dodają kompozycji intensywnego akcentu. Wejdź w świat luksusu, uroku i elegancji. Wypróbuj Giorgio Armani Code Profumo, doskonałe perfumy i zadziw swoje otoczenie. Giorgio Armani Code Profumo został wydany w 2016 roku.
Dodać do ulubionych
200ml
60ml 247,73 Zł
200ml 402,98 Zł
Osobiście w sklepie:Jutro o 13:00Kurier przewozowe:poniedziałek 1.3.

Giorgio Armani Code Profumo woda perfumowana 200ml Dla mężczyzn