Givenchy Pour Homme Woda Toaletowa 50 ml M
woda toaletowa 50ml

Oferujemy męska woda toaletowa Givenchy Pour Homme.
Givenchy Pour Homme
Więcej zdjęć
Varianta: 50ml
147 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:100306
Wolny
165 Zł
W magazynie 1 szt.
Kod:200950
147 Zł
Kod: 200950
147 Zł
Znak: Givenchy Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Givenchy Pour Homme Woda Toaletowa 50 ml M
woda toaletowa 50ml

Męska woda toaletowa Givenchy Pour Homme Woda Toaletowa 50 ml jest ekscytujące, uwodzicielski, seksowny, nowoczesny i stylowy zapach dla człowieka sukcesu, który jest popularny w społeczności i szanowany w swoim zawodzie. Givenchy Pour Homme jest wybór człowieka, dla którego zapach całkowicie naturalna przyjemność, która pozwala sobie na co dzień, i przyjemny obowiązek wobec siebie, jak i innych.

Głowa Zapach kryje w sobie wyjątkowe połączenie grejpfruta, mandarynki i kolendrą, w sercu, to oczaruje istotę Davaniemu i wetiweru. Wnioski zapach podkreśla olibanum drewna na cedru.

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowamandarynka, grejpfrut, kolendra
Podstawacedr, drewno olibanum
Serceesencja davany, wetiwer
MarkaGivenchy
SeksDla mężczyzn
Wideo i zdjęcia
O nas Givenchy

Givenchy Perfumy | Givenchy jako marka pojawiła się na rynku w 1952 roku we Francji. Markę tę założył francuski projektant mody  Hubert de Givenchy, który od najmłodszych lat, marzył o zbudowaniu wspaniałego domu mody. Jako młody absolwent odbył staże i praktyki w najlepszych domach mody – Dior, Piguet. Pracował dla  J. Fatha, L. Lelonga oraz E. Schiaparelli. Jego marzenie się spełniło. 2 lutego 1952 założył własny dom mody. Projektował dla Audrey Hepburn, dla rodzin Guiness oraz Kennedy. Od lat 60-tych stał się jednym z liderów w świecie mody i perfum. Perfumy Amarige dla kobiet to niepowtarzalny zapach, bardzo śmiały i z najwyższej półki.

Produkt nie został oceniony