Guess

Perfumy Guess | Guess – amerykański sen. Amerykańska marka modowa Guess jest znana przede wszystkim z odzieży o wysokiej jakości, z kreatywnego marketingu oraz z posiadania dużego wpływu na panujące trendy. Sporym sukcesem cieszą się także modne dodatki, zegarki i biżuteria oraz perfumy. Marka Guess została założona w 1981 r. przez braci Georgesa, Armanda, Paula i Maurica Marciano, którzy urodzili się w Maroko, ale w 1977 r. przeprowadzili się do Kalifornii, by spełnić swój amerykański sen. W latach 70. zwrócili uwagę świata mody stosowaniem dżinsu, który wówczas uważany był za staromodny.

Projekty braci Marciano były na tyle ponadczasowe, zmysłowe i gustowne, że już na zawsze zmieniły podejście świata mody do dżinsów. Dziś marka Guess należy do tych najbardziej uznawanych na świecie, a jej wygodna odzież i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci są odzwierciedleniem stylu życia. Wśród gwiazd, z którymi Guess współpracuje w zakresie reklamy, są między innymi Claudia Schiffer, Anna Nicole Smith, Laetitia Casta, Carla Bruni i Naomi Campbell. W XXI wieku natomiast marka łączona jest przede wszystkim z osobą Paris Hilton.

Pierwsze perfumy marka Guess wprowadziła na rynek w latach 80. we współpracy z marką Revlon. Później jednak zaczęła współpracę z marką Coty. W 1990 r. rozgłos zyskały damskie perfumy Guess Original z nutami mandarynki, grapefruita, cytryny, jaśminu, hiacyntu i bursztynu. Do najbardziej znanych zapachów dla mężczyzn należą orzeźwiające, zmysłowe perfumy Guess Seductive Homme Blue. Perfumy Guess tworzone są we współpracy z takimi perfumiarzami, jak Honorine Blanc, Claudette Belnavis, Steve Demercado, Antoine Lie, Francis Kurkdjian, Guillaume Flavigny, Pierre Negrin, Ellen Molner czy Bernard Ellena.

Marka Guess prowadzi obecnie dzialalność w ponad 80 krajach świata i wyróżnia się połączeniem amerykańskiego, zachodniego stylu z europejską wrażliwością. Jej produkty są symbolem młodzieńczego, sexy stylu życia pełnego przygód. W ciągu dziesięcioleci Guess pobudzał ludzi do marzeń dzięki swym kampaniom reklamowym, które uczyniły sławnymi wiele do tej pory nieznanych osób.

Filozofia marki Guess mówi, że każdy może spełnić swój amerykański sen.

Najczęściej sprzedawane
Marka
Guess Seductive
67,5 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess 1981
78,5 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess Dare
13,7 Zł
W magazynie> 5 szt.
Guess 1981 Indigo
78,3 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess Girl
14,4 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess Seductive woda toaletowa Dla kobiet 50ml TESTER
Wyprzedaż
50,7 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess Gold woda perfumowana Dla kobiet 75ml
78,5 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess Double Dare
67,5 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess By Marciano  woda perfumowana Dla kobiet 100ml TESTER
52,8 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Guess By Marciano  woda perfumowana Dla kobiet 100ml
78,7 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
KATEGORIA
MARKI
Ulubiony
Pokaż wszystkie marki