Honey & Oat Conditioner 300ml / odżywka na bazie miodu i owsa do włosów suchych odwodnionych
odżywka do włosów suchych i odwodnionych 300ml

Mamy Odżywka na bazie miodu i owsa label.m Honey & Oat Conditioner przeznaczony dla wszystkich rodzajów naturalnie suchej i odwodnionej włosy.
Honey & Oat Conditioner 300ml / odżywka na bazie miodu i owsa do włosów suchych odwodnionych
Więcej zdjęć
Kod: 600064
56,4 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Honey & Oat Conditioner 300ml / odżywka na bazie miodu i owsa do włosów suchych odwodnionych
odżywka do włosów suchych i odwodnionych 300ml

label.m Honey & Oat Conditioner 300 ml Odżywka jest na bazie miodu i owsa, zwiększa siłę i przywraca wszystkie rodzaje naturalnie suchej, odwodnionej włosy.

Profesjonalne wysokiej jakości produktów do wszystkich rodzajów naturalnie suche, odwodnione włosy label.m Honey & Oat Conditioner jest przeznaczony dla   stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

• Oszczędność

• Przywraca zniszczone włosy, gdzie jest ona potrzebna

• Zawiera miód z Manuka Tea Tree, które przywraca uszkodzone komórki i pozostawia włosy miękkie i zdrowy wygląd

!!! Bezpłatne siarczanu i chlorek sodu !!!

Parametry i kompozycja
Markalabel.m
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony