Honey & Oat Szampon 60ml / Szampon na bazie miodu i owsa do naturalnych włosów suchych odwodnionych
szampony do włosów suchych i odwodnionych 60 ml

Oferujemy profesjonalny szampon label.m - Honey & Oat szampon, który przywraca wszystkie rodzaje suchej i odwodnionej włosy.
Honey & Oat Szampon 60ml / Szampon na bazie miodu i owsa do naturalnych włosów suchych odwodnionych
Więcej zdjęć
Kod: 600155
24,7 Zł
Dostępność:
W magazynie 4 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Honey & Oat Szampon 60ml / Szampon na bazie miodu i owsa do naturalnych włosów suchych odwodnionych
szampony do włosów suchych i odwodnionych 60 ml

Honey & Oat Szampon 60 ml szamponu na bazie miodu i owsa, który zwiększa siłę i przywraca wszystkie rodzaje naturalnie suchej, odwodnionej włosy.

Ten profesjonalny i wysokiej jakości produkt przeznaczony jest do stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

  • łatwa na
  • Przywraca zniszczone włosy, gdzie powinien być
  • Zawiera miód z Manuka Tea Tree, które przywraca uszkodzone komórki i pozostawia włosy miękkie i zdrowy wygląd
Parametry i kompozycja
Markalabel.m
Rodzaj włosówSuche włosy
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony