Inebrya Pro-Age Oil Protected olej słonecznej 120 ml
olejek ochronny do opalania dla kobiet 120 ml

Handlujemy olej z oleju arganowego - Inebrya Pro-Age oleju (profesjonalnej serii Ice Cream - Argan-Age).
Inebrya Pro-Age Oil Protected olej słonecznej 120 ml
Więcej zdjęć
Kod: 776745
48,5 Zł
Dostępność:
W magazynie 1 szt.
Znak: INEBRYA Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Inebrya Pro-Age Oil Protected olej słonecznej 120 ml
olejek ochronny do opalania dla kobiet 120 ml

Profesjonalna pielęgnacja włosów Inebrya prezentuje specjalną serię z Ice Cream - Olej arganowy Argan-Age, który przywraca połysk i chroni poddane obróbce chemicznej, nudny i osłabionych włosów (z intensywnym anti-aging, odżywcze i nawilżające działanie).

Inebrya Pro-Age Oil 115 ml - unikalny olej, który daje niesamowity połysk włosów przy jednoczesnej ochronie przed zewnętrznymi szkodliwymi wpływami.

Parametry i kompozycja
MarkaINEBRYA
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas INEBRYA

Inebrya to włoska marka kosmetyków do włosów, która pierwotnie miała tworzyć produkty wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów. Teraz jednak są one dostępne dla przecietnego klienta! Korzystaj więc w zaciszu domu z tych profesjonalnych produktów i zaskocz swe otoczenie nadzwyczajnie dobrym wyglądem swych włosów! Wkrótce każdy będzie ci zazdrościł pięknych, zdrowych włosów pełnych blasku!

Inebrya oferuje swym klientom kilka specjalnych linii produktów, które przeznaczone są do różnych rodzajów włosów i ich indywidualnych potrzeb.  Marka oferuje odżywki, szampony, maski, olejki oraz kosmetyki do stylizacji, które pomogą ci z ulożeniem fryzury i utrwalą ją na cały dzień. Zyskaj włosy jak z salonu fryzjerskiego! Postaw na włoską markę profesjonalnych kosmetyków do włosów Inebrya!

Produkt nie został oceniony