Jil Sander Sander For Men M EDT 125ml
woda toaletowa 125ml

Męska woda toaletowa Jil Sander Sander for Men przeznaczony jest do mocnego, przekonany jednak wrażliwym człowiekiem, którzy dążą do oryginalności i indywidualności. Perfumy Jil Sander Sander for Men został uruchomiony w 2000 roku.
Jil Sander Sander For Men
Więcej zdjęć
Varianta: 125ml
112 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:100713
112 Zł
Kod: 100713
112 Zł
Znak: Jil Sander Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych
PRODUKTY POWIĄZANE
Produkty alternatywne

Jil Sander Sander For Men M EDT 125ml
woda toaletowa 125ml

Męska woda toaletowa Jil Sander Sander for Men woda toaletowa 125 ml został stworzony dla silnych, przekonany jednak wrażliwym człowiekiem, którzy dążą do oryginalności i indywidualności. Perfumy Jil Sander Sander dla mężczyzn odzwierciedla podstawowe wartości samych Jil Sander - energia, silnej woli, determinacji i siły. To uosabia siłę, która kontroluje nasze życie.

Asymetryczny butelki Jil Sander Sander for Men jest natychmiastowy energia zamknięta w czasie, dynamiczny ruch zamrożone w krystalicznie przejrzystego szkła, która kontrastuje z matową czarną czapkę. Ten zaskakujący projekt jest doskonałym wyrazem filozofii Jil Sander - idealne oddziaływanie koloru, kształtu i materiału.

Perfumy Jil Sander Sander for Men został uruchomiony w 2000 roku.

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowabluszcz, mięta
Podstawacyprys, drzewo sandałowe, czerwony cedr, kadzidło
Sercekolendra, kardamon, pieprz
MarkaJil Sander
SeksDla mężczyzn
Wideo i zdjęcia
Jil Sander Sander For Men
Jil Sander Sander For Men
O nas Jil Sander

Perfumy Jil Sander | Jil Sander to niemiecka marka założona przez projektantkę Heidemarie Jiline Sander, która swój pierwszy butik otworzyła w Hamburgu w 1967 roku. W tym samym roku powstał również dom mody Jil Sander. 1975 roku przyniósł artystce olbrzymi sukces. Wtedy po raz pierwszy swoją kolekcję zaprezentowała w Paryżu. Dzisiaj brand ten kojarzy się przede wszystkim z minimalistyczną modą na najwyższym poziomie i charakteryzującą się wyrafinowanym smakiem. Jil Sander produkuje również perfumy dla mężczyzn i dla kobiet, które cieszą się popularnością na całym świecie. Wśród najważniejszych dziś zapachów znajduje się Jil Sander Jil Sander Pure. Bardzo znana jest również stara i sprawdzona kolekcja Jil Sander Sun o zapachu ambry i piżma.

Produkt nie został oceniony