Justin Bieber Someday EDP W 100 ml
woda perfumowana 100ml

Oferujemy perfumy damskie Justin Bieber Someday EDP jest Owocowo-kwiatowy zapach, który jest przeznaczony przede wszystkim do młodych kobiet i dziewcząt. Owiń się w perfumy Justin Bieber Someday, co pozwala jeść i Dazzle swoje otoczenie.
Justin Bieber Someday
Więcej zdjęć
Varianta: 100ml
66,9 Zł
Wybierz opcji
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kod:200963
66,9 Zł
Kod: 200963
66,9 Zł

Justin Bieber Someday EDP W 100 ml
woda perfumowana 100ml

Perfumy damskie Justin Bieber Someday 100 ml EDP jest Owocowo-kwiatowy zapach, który jest przeznaczony przede wszystkim do młodych kobiet i dziewcząt. Otwiera go z soczystym, owocowym bukietem dzikich jagód i mandarynki z nutą gruszki. Serce jest następnie mieszane i kremowe kwiaty jaśminu, które tworzą niezapomniane wrażenia. Wreszcie zaczarować swoje zmysły piżmo w połączeniu z upojny zapach wanilii.

Owiń się w perfumy Justin Bieber Someday, co pozwala jeść i Dazzle swoje otoczenie. Bądź w centrum uwagi, zawsze i wszędzie, i odprężyć się. Piękna butelki z kapelusza w kształcie serca kwiatowy zapach Justin Bieber Someday wspaniale uzupełnia.

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowamandarynka, gruszka, czerwone jagody
Podstawapiżmo, wanilia
Sercejaśmin, kwiatowy ton
MarkaJustin Bieber
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas Justin Bieber

Perfumy Justin Bieber | Popularny piosenkarz Justin Bieber postanowił rozszerzyć pole działania poza granice sceny muzycznej. Ku zadowoleniu swoich fanek zaprezentował nowe perfumy - „Someday“. Zapach wprowadzono na rynek we współpracy z firmą Give Back Brands. Pełen emocji teledysk, towarzyszący wydaniu tej nowości, doskonale oddaje charakter perfum.

Perfumy Justin Bieber są przeznaczone dla wszystkich romantycznych młodych dziewczyn, nie tylko fanek utalentowanego wokalisty.

Produkt nie został oceniony