Korloff Lady Korloff W EDP 88 ml
woda perfumowana 88ml

Korloff Lady Korloff
Więcej zdjęć
Varianta: 88ml
154 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:33203698
107 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:33203697
154 Zł
Kod: 33203697
154 Zł
Znak: Korloff Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Korloff Lady Korloff W EDP 88 ml
woda perfumowana 88ml

Tworzone przez artystów z palety majestatyczny zapach domu, schował się w głębi duszy jako lustro odbijające idealny prezent dla żony.

Owocowo-drzewna EDP Lady Korloff jest zmysłowa i tajemnicza kobieta dzisiaj z poczuciem pachnące smaku i elegancji. składnika owocowego i wytrzymałość drzew dbać o swojej nieodpartej siebie. Upojny zapach łączy tuberozy, kwiatu pomarańczy i jaśminu afrykańskich dokonać nieodpartą symbol piękna wokół ciebie.

Perfumy Lady Korloff jest elegancko wyciągnąć Flakon złota. Intensywne i imponujące zapach dla pań, które chcą korzystać ze swojego otoczenia. Ciesz się uczucie królowej wieczoru na swoich imprezach společenskách.

Korloff Lady Parfum to połączenie kwiatów z afrykańskiej pomarańczy, jaśminu, tuberozy, wraz z dodatkami owoców mandarynki, pomarańczy i gruszki na podstawie drzewiastych cedru, piżma i drzewa sandałowego.

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowagruszka, pomarańcza, mandarynka
Podstawacedr, piżmo, drzewo sandałowe
Sercetuberoza, afrykański kwiat pomarańczy, jaśmin
MarkaKorloff
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas Korloff

Francuskie perfumy niszowe Korloff zostaną Twoją luksusową ozdobą! Nazwa Korloff pochodzi od legendarnego diamentu „Black Korloff”, który jest największym czarnym diamentem na świecie.

Paryska firma Korloff już od 1978 r. zajmuje się produkcją luksusowej biżuterii. Założycielem firmy jubilerskiej jest Daniel Paillasseur, który dzięki innowacyjnej twórczości zdobył międzynarodowe uznanie i renomę w świecie. Oprócz biżuterii, marka Korloff produkuje aktualnie także np. zegarki, okulary przeciwsłoneczne i zapachy, zainspirowane różnymi kulturami i miejscami zapierającymi dech w piersiach.

Niszowe perfumy Korloff są dopracowane w najmniejszych szczegółach, podobnie jak luksusowe ozdoby tej marki. Widać to nie tylko w wyrafinowanych zapachach, ale także we flakonach, których jubilerskiej natury nie da się ukryć. Z perfumami Korloff poczujesz się tak, jak zakładając luksusową biżuterię. Dzięki nim poczujesz się atrakcyjna i elegancka przez cały dzień!

Produkt nie został oceniony