label.m Cushion Brush / Przebojowym szczotka do krótkiej, cienkiej sierści
szczotka kwadratowa do delikatnych włosów unisex

Oferujemy wysokiej jakości profesjonalne antystatyczne kwadratowych szczotki do włosów label.m Cushion szczotka do stosowania w salonach i gospodarstw domowych.
label.m Cushion Brush / Przebojowym szczotka do krótkiej, cienkiej sierści
Więcej zdjęć
Kod: 600007
34,1 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

label.m Cushion Brush / Przebojowym szczotka do krótkiej, cienkiej sierści
szczotka kwadratowa do delikatnych włosów unisex

Kanciasty szczotka label.m Cushion Brush to profesjonalny szczotki antystatyczne kątowy w kompaktowej ergonomicznie ukształtowanej rękojeści ceramicznej z miękkim gumowej podkładki, która zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas leczenia włosów. Label.m Cushion Brush Szczotka jest idealna do precyzyjnego struktury włosów, krótkie i średniej długości odpowiedniej do wykorzystania w salonie iw domu. Sculpt, wygładza włosy i cześć z tym wielkim pędzlem, który pasuje do torebki.

specyfikacje:

• Powierzchnia Precision bez ostrych krawędzi

• Idealny do drobniejszych włosy, krótkie i średniej długości długości

• Maksymalna przyczepność i kontrolę podczas suszenia rozdmuchiwaniem

• Łagodzi objawy elektryczności statycznej

• Pomaga wchłanianie wody dla zdrowego wyglądające i lśniące włosy

• Zapobiega fruwające włosy

Parametry i kompozycja
SeksUnisex
Markalabel.m
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony