label.m Grooming Brush / owalne włosie pędzla
okrągła szczotka unisex

Oferujemy wysokiej jakości profesjonalne antystatyczne owalne szczotki do włosów label.m Grooming Szczotka do stosowania w salonach i gospodarstw domowych.
label.m Grooming Brush / owalne włosie pędzla
Więcej zdjęć
Kod: 600011
46,9 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

label.m Grooming Brush / owalne włosie pędzla
okrągła szczotka unisex

Owalna szczotka label.m Grooming Brush to profesjonalny antystatyczne Szczotka owalna z włosiem w kompaktowej obudowie z antystatyczną uchwytem pokrytym miękką podkładkę gumową, która zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas leczenia włosów. label.m Grooming Brush Pędzel jest idealny do wygładzania i ułożone średniej długości z długimi włosami do gładkich doskonałość nadaje się do wykorzystania w salonie iw domu. Ze szczotką label.m Grooming Brush tworzyć gładkie fryzury jak na wybiegu, jak również idealne wykończenie fryzury czesane.

specyfikacje:

• Powierzchnia Precision bez ostrych krawędzi

• Idealny do drobniejszych włosy, krótkie i średniej długości długości

• Maksymalna przyczepność i kontrolę podczas suszenia rozdmuchiwaniem

• Łagodzi objawy elektryczności statycznej

• Pomaga wchłanianie wody dla zdrowego wyglądające i lśniące włosy

• antystatyczne Uchwyt gumowy na pewny uchwyt i kontroli

• Zapobiega fruwające włosy

Parametry i kompozycja
SeksUnisex
Markalabel.m
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Średnia ocena
100 %
Oceniono 1×
Lenka
Recenzja pochodzi z heureka.cz
27.12.2016
Pokud se chcete perfektně učesat, neznám lepší hřeben než je tento.