label.m Hot Brush - Jumbo / szczotka okrągła na długie, gęste włosy
okrągła szczotka dla długich włosów, cienkich włosów

Oferujemy wysokiej jakości label.m profesjonalnych antystatyczna szczotka okrągła szczotka do włosów Hot stosowania w salonach i gospodarstw domowych.
label.m Hot Brush - Jumbo / szczotka okrągła na długie, gęste włosy
Więcej zdjęć
Kod: 600012
55,8 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

label.m Hot Brush - Jumbo / szczotka okrągła na długie, gęste włosy
okrągła szczotka dla długich włosów, cienkich włosów

Pędzel okrągły dmuchać suche włosy label.m Hot Brush Jumbo   Jest to profesjonalne antystatyczna szczotka okrągła, aby wysuszyć włosy dostępne w pięciu różnych rozmiarach - dla wszystkich długości włosów i struktur, dzięki czemu można zawsze znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie. Jumbo wielkość określana jest na bardzo silne i długie włosy.

specyfikacje:

• Powierzchnia Precision bez ostrych krawędzi

• Maksymalna przyczepność i kontrolę podczas suszenia rozdmuchiwaniem

• Połączenie nylonu szczeciny dzika i łagodzi objawy elektryczności statycznej

• Pomaga wchłanianie wody dla zdrowego wyglądające i lśniące włosy

• antystatyczne Uchwyt gumowy na pewny uchwyt i kontroli

• Zapobiega fruwające włosy

• Szybko podgrzewa ceramiczną powierzchnię do szybkiego i efektywnego wentylujące

• Odpowiednie do wydmuchiwania proste i faliste fryzury

• Łagodzi objawy zapewniająca proste i dodaje objętości

Parametry i kompozycja
SeksUnisex
Markalabel.m
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony