label.m na zaawansowane Triple Barrel Waver 25 mm / 25 mm lokówki do trojvlnu
lokówka

Mamy curling żelazka trojvlnu - label.m Advanced Triple Barrel Waver (25 mm). Profesjonalny i wysokiej jakości lokówki do włosów dla label.m dla zaawansowanych Triple Barrel Waver jest przeznaczony do stosowania w salonach fryzjerskich i do
label.m na zaawansowane Triple Barrel Waver 25 mm / 25 mm lokówki do trojvlnu
Więcej zdjęć
Kod: 600378
436 Zł
Dostępność:
W magazynie 2 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

label.m na zaawansowane Triple Barrel Waver 25 mm / 25 mm lokówki do trojvlnu
lokówka

Mamy curling żelazka trojvlnu (25mm) - label.m Advanced Triple Barrel Waver (25 mm).

Ten profesjonalny i wysokiej jakości lokówki do włosów przeznaczony jest do stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

  • powlekane powierzchnię ceramiczną turmalinu i zapewnia 100% wolne od wyniku statycznego
  • wskaźnik LCD
  • Szybkie ogrzewanie do temperatury maksymalnej 210 ° C,
  • Sygnalizacja ogrzewa się do żądanej temperatury
  • Regulacja temperatury 80 ° C - 210 ° C
  • mechanizm zamykany
  • Obrotowy przewód zasilający (3m)
  • Gumowy uchwyt - miękka i przyjemna w dotyku
  • ON (ON) / OFF (wyłączony)
Parametry i kompozycja
Markalabel.m
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony