label.m Uniwersalna szczotka profesjonalna, średniej długości włosy
Szczotka do włosów średniej długości

Oferujemy wysokiej jakości profesjonalne antystatyczne szczotki do stylizacji włosów label.m Styling szczotka do stosowania w salonach i gospodarstw domowych.
label.m Uniwersalna szczotka profesjonalna, średniej długości włosy
Więcej zdjęć
Kod: 600021
42,5 Zł
Dostępność:
W magazynie 1 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

label.m Uniwersalna szczotka profesjonalna, średniej długości włosy
Szczotka do włosów średniej długości

Stylizacja włosów label.m szczotka Szczotka do stylizacji jest profesjonalnym antystatyczne szczotki do stylizacji w kompaktowej ergonomicznie ukształtowanej rękojeści ceramicznej z miękkim gumowej podkładki, która zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas leczenia włosów. label.m Szczotka Styling Pędzel jest idealny do umiarkowanego do silnego włosy, idealny na gładkie wieje nadaje się do wykorzystania w salonie iw domu. Sculpt, wygładza włosy i cześć z tym wielkim pędzlem, który pasuje do torebki.

specyfikacje:

• Powierzchnia Precision bez ostrych krawędzi

• Idealny dla średnich i silnych włosów, idealne dla sprawnego nadmuchem

• Maksymalna przyczepność i kontrolę podczas suszenia rozdmuchiwaniem

• Łagodzi objawy elektryczności statycznej

• Pomaga wchłanianie wody dla zdrowego wyglądające i lśniące włosy

• Zapobiega fruwające włosy

• Podkładka gumowa można zdjąć i dezynfekowane / zmywanie

 

Parametry i kompozycja
SeksDla kobiet
Markalabel.m
Wideo i zdjęcia
label.m Uniwersalna szczotka profesjonalna, średniej długości włosy
label.m Uniwersalna szczotka profesjonalna, średniej długości włosy
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony