Mexx

Perfumy Mexx | U źródeł tej marki stał słynny projektant Rattan Chadha, który w 1970 r. rozpoczął w Holandii sprzedaż własnej kolekcji mody. Swoją dzisiejszą nazwę marka otrzymała jednak dopiero szesnaście lat później, kiedy doszło do połączenia dwóch wcześniej odrębnych marek Moustache (dla mężczyzn - M) i Emmanuelle (dla kobiet - W), przy czym „XX“ symbolizuje dwa pocałunki. Dziś produkty Mexx można kupić w ponad 55 krajach świata.

Mexx czerpie inspirację z energii wielkich miast, które nigdy nie śpią. Oprócz odzieży i wysokiej jakości kosmetyków oferuje także okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz inne dodatki. Zapachy, przy tworzeniu których Mexx współpracuje z czołowymi perfumiarzami, takimi jak Benoist Lapouza czy Nathalie Lorson, są rześkie, pełne wigoru i emanują młodzieńczą energią.

Filozofia firmy oparta jest na siedmiu wartościach: inteligencji, entuzjazmie, energii, autentyczności, pozytywności i różnorodności. Nie bez znaczenia jest, że firma Mexx kładzie duży nacisk na ochronę środowiska, dbając też o dobro zwierząt - niedawno na przykład tymczasowo wstrzymała dostawy angorskiej wełny (w reakcji na drastyczne filmy z niektórych ferm królików).

Oprócz perfum Mexx oferuje również żele pod prysznic, mleczka do ciała, wody po goleniu itp. Główną grupę docelową firmy Mexx stanowią młodzi ludzie, co odzwierciedla się też w opakowaniach wspomnianych produktów. Jeżeli uważasz się za optymistę i wolnego ducha, który chce jeszcze bardziej podkreślić swój indywidualizm, Mexx jest właśnie dla Ciebie.

Marka Mexx zainteresuje na pewno każdego, kto uprawia sport, chce żyć pełnią życia i potrafi się bawić, nie szuka luksusu, ale nowoczesnego zapachu w rozsądnej cenie.

Najczęściej sprzedawane
Mexx Black For Him
35,4 Zł
Do 24 hodin> 5 szt.
Mexx Fresh Man
48,9 Zł
Do 24 hodin> 5 szt.
Mexx Fresh Woman
39,1 Zł
Do 24 hodin 1 szt.
Mexx Life Is Now For Him
32,8 Zł
Do 24 hodin> 5 szt.
Mexx Woman Dezodorant 75 ml W
22,0 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Mexx Energizing Man
39,8 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Mexx Energizing Woman
33,9 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Mexx Ice Touch Woman
22,1 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Mexx Life is Now for Her
24,0 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Mexx Pure Woman
34,7 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
KATEGORIA
MARKI
Ulubiony
Pokaż wszystkie marki