Ten produkt jest aktualnie przeglądany przez klienta 1
Krem Nivea 400ml

Nivea Creme
krem uniwersalny unisex 400ml

Ikona marki NIVEA - legendarny krem w niebieskim pudełku, który pielęgnuje i chroni każdy rodzaj skóry w bezkonkurencyjny sposób. Przy każdej pogodzie. Wyważona opatentowana kompozycja z dobroczynnym Euceritem zapewnia, że skóra pozostaje świeża i elastyczna. Intensywnie pielęgnuje i chroni skórę. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, dla dzieci i dorosłych, na co dzień io każdej porze roku. Zbilansowany skład z zawartością dobroczynnego Euceritu. Nakładaj na skórę, kiedy tylko potrzebujesz.
Osobiście w sklepie:Jutro o 13:00Kurier przewozowe:wtorek 9.3.

Krem Nivea 400ml