Ochrona cieplna Spray 200ml / spray do ochrony włosów przed uszkodzeniami ciepła
spray stylizujący do ochrony włosów przed wysoką temperaturą 200ml

Mamy sprayu Spray chroni włosy label.m zabezpieczeniem termicznym, który zapewnia ochronę włosów przed uszkodzeniami ciepło, stylizacji.
Ochrona cieplna Spray 200ml / spray do ochrony włosów przed uszkodzeniami ciepła
Więcej zdjęć
Kod: 600125
54,3 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: label.m Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Ochrona cieplna Spray 200ml / spray do ochrony włosów przed uszkodzeniami ciepła
spray stylizujący do ochrony włosów przed wysoką temperaturą 200ml

label.m Ochrona cieplna spray 200 ml spray chroni włosy, które zapewnia ochronę włosów przed uszkodzeniami ciepło, stylizacji.

Profesjonalny produkt wysokiej jakości, aby chronić włosy przed uszkodzeniem ciepła label.m zabezpieczeniem termicznym Spray do stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

• otacza włosy ochronną z żywicy UV pochłaniający ciepło podczas blow suszenia i prasowania, które może wynieść do 225 ° C

• Chroni włosy przed drobnym ekstremalnych temperatur podczas stylizacji włosów, które mogą zemdleć dalszego osłabienia

• Zapobiega pękaniu i rozdwajaniu włosów, regeneruje włosy nie ciężar - netuží

Parametry i kompozycja
Markalabel.m
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony