Peppermint Treatment 60 ml
pielęgnacja skóry głowy 60ml

Oferujemy stymulujący i pobudzający do pielęgnacji skóry głowy label.m Peppermint Treatment.
Peppermint Treatment 60 ml
Więcej zdjęć
Kod: 600087
23,0 Zł
Dostępność:
W magazynie 2 szt.

Peppermint Treatment 60 ml
pielęgnacja skóry głowy 60ml

label.m Treatment 60 ml Peppermint jest stymulowanie i zachęcanie do pielęgnacji skóry głowy.

Profesjonalne wysokiej jakości produkt do pielęgnacji skóry głowy Peppermint Traktowania   Jest przeznaczony dla   stosowania w salonach fryzjerskich i domach.

specyfikacje:

• Mięta pobudza skórę głowy i zwiększa przepływ krwi do mieszków włosowych - doskonale nadaje się do masażu głowy!

• Nie podkreślając kompozycję koncentruje się na problemie przerzedzenie włosów

!!! Bezpłatne siarczanu i chlorek sodu !!!

Parametry i kompozycja
Markalabel.m
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.

Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.

Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.

W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.

Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.

Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.

Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Produkt nie został oceniony