Plus Curly Shampoo 300ml / szampon do włosów kręconych lub stałe
szampon do włosów kręconych i stałych dla kobiet 300 ml

Uzyskaj włosy niczym salonu fryzjerskiego!
Plus Curly Shampoo 300ml / szampon do włosów kręconych lub stałe
Więcej zdjęć
Kod: 7720936
35,8 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: INEBRYA Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Plus Curly Shampoo 300ml / szampon do włosów kręconych lub stałe
szampon do włosów kręconych i stałych dla kobiet 300 ml

Inebrya włoska marka produktów do pielęgnacji włosów, który został pierwotnie wyprodukowane wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów. Teraz jednak marka jest również dostępna dla obecnych klientów! Więc korzystać z profesjonalnych kosmetyków do włosów Inebrya w zaciszu własnego domu i zaskoczyć swojego otoczenia bardzo dobry wygląd swoich włosów! Twoje piękne i zdrowe włosy pełne blasku was, ponieważ wszyscy zaczynają zazdrościć! Haircare Inebrya oferuje swoim klientom kilka specjalnych linii produktów, które są przeznaczone dla różnych typów włosów i ich indywidualnych potrzeb. Więc można spróbować pierwsze klasy produkty Rinseless opieki, szampony, odżywki, maski, Olejek do włosów lub swoje ulubione produkty do stylizacji, które pomogą Ci dostosować swoje włosy i trzymać go doskonale stała i regulowana przez cały dzień. Postaw na włoskiej marki profesjonalnych do pielęgnacji włosów Inebrya!

(z Moringa Extract, pH5,5) 300 ml

Parametry i kompozycja
MarkaINEBRYA
Rodzaj włosówNiesforne włosy
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas INEBRYA

Inebrya to włoska marka kosmetyków do włosów, która pierwotnie miała tworzyć produkty wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów. Teraz jednak są one dostępne dla przecietnego klienta! Korzystaj więc w zaciszu domu z tych profesjonalnych produktów i zaskocz swe otoczenie nadzwyczajnie dobrym wyglądem swych włosów! Wkrótce każdy będzie ci zazdrościł pięknych, zdrowych włosów pełnych blasku!

Inebrya oferuje swym klientom kilka specjalnych linii produktów, które przeznaczone są do różnych rodzajów włosów i ich indywidualnych potrzeb.  Marka oferuje odżywki, szampony, maski, olejki oraz kosmetyki do stylizacji, które pomogą ci z ulożeniem fryzury i utrwalą ją na cały dzień. Zyskaj włosy jak z salonu fryzjerskiego! Postaw na włoską markę profesjonalnych kosmetyków do włosów Inebrya!

Produkt nie został oceniony