Reconstructor Mask 1000ml / i głęboko regenerujący maska ​​aktorstwo
maska głęboko odżywjiająca dla kobiet 1000 ml

Mamy przywrócenia maskę do włosów zniszczonych - Inebrya Reconstructor Mask (z profesjonalnej serii Ice Cream - Shecare).
Reconstructor Mask 1000ml / i głęboko regenerujący maska ​​aktorstwo
Więcej zdjęć
Kod: 776064
66,0 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: INEBRYA Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Reconstructor Mask 1000ml / i głęboko regenerujący maska ​​aktorstwo
maska głęboko odżywjiająca dla kobiet 1000 ml

Profesjonalna pielęgnacja włosów Inebrya jest regenerujący System Ice Cream - Shecare, co jest absolutnie niezbędne w każdym przypadku, gdy włosy są uszkodzone.

Jest to rewolucyjna pielęgnacja zniszczonych włosów!

Inebrya Reconstructor Mask 1000 ml - przywraca uszkodzony, przeciążony i nasączonych strukturę włosa; nadaje włosom połysk i ostateczny zapewnienia ich miękkość.

Nałożyć na wilgotne włosy i przemywa, masaż delikatnie (od nasady do czubka), pozostawić 5 minut i spłukać.

Parametry i kompozycja
SeksDla kobiet
MarkaINEBRYA
Wideo i zdjęcia
O nas INEBRYA

Inebrya to włoska marka kosmetyków do włosów, która pierwotnie miała tworzyć produkty wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów. Teraz jednak są one dostępne dla przecietnego klienta! Korzystaj więc w zaciszu domu z tych profesjonalnych produktów i zaskocz swe otoczenie nadzwyczajnie dobrym wyglądem swych włosów! Wkrótce każdy będzie ci zazdrościł pięknych, zdrowych włosów pełnych blasku!

Inebrya oferuje swym klientom kilka specjalnych linii produktów, które przeznaczone są do różnych rodzajów włosów i ich indywidualnych potrzeb.  Marka oferuje odżywki, szampony, maski, olejki oraz kosmetyki do stylizacji, które pomogą ci z ulożeniem fryzury i utrwalą ją na cały dzień. Zyskaj włosy jak z salonu fryzjerskiego! Postaw na włoską markę profesjonalnych kosmetyków do włosów Inebrya!

Produkt nie został oceniony