Restrukturyzacja Serum 100ml / Restorative Serum
regenujące serum do włosów dla kobiet 100 ml

Oferujemy z surowicy restrukturyzacji z keratyny - Inebrya Restrukturyzacja Serum keratyną (od profesjonalnej serii Ice Cream - keratyna).
Restrukturyzacja Serum 100ml / Restorative Serum
Więcej zdjęć
Kod: 776161
84,1 Zł
Dostępność:
W magazynie> 5 szt.
Znak: INEBRYA Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

Restrukturyzacja Serum 100ml / Restorative Serum
regenujące serum do włosów dla kobiet 100 ml

Profesjonalna pielęgnacja włosów Inebrya z restrukturyzacji prezentuje serię lodów keratyny - keratyny, która jest idealnym miejscem dla chemicznie prostowane włosy, Frizzy i często przedmiotem zabiegów chemicznych.

Inebrya Restrukturyzacja Serum keratyną 100ml - unikalna, lekka konsystencja, która odbudowuje zniszczone włosy i rozdwojone końcówki, gdy uzdrawia.

Parametry i kompozycja
MarkaINEBRYA
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas INEBRYA

Inebrya to włoska marka kosmetyków do włosów, która pierwotnie miała tworzyć produkty wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów. Teraz jednak są one dostępne dla przecietnego klienta! Korzystaj więc w zaciszu domu z tych profesjonalnych produktów i zaskocz swe otoczenie nadzwyczajnie dobrym wyglądem swych włosów! Wkrótce każdy będzie ci zazdrościł pięknych, zdrowych włosów pełnych blasku!

Inebrya oferuje swym klientom kilka specjalnych linii produktów, które przeznaczone są do różnych rodzajów włosów i ich indywidualnych potrzeb.  Marka oferuje odżywki, szampony, maski, olejki oraz kosmetyki do stylizacji, które pomogą ci z ulożeniem fryzury i utrwalą ją na cały dzień. Zyskaj włosy jak z salonu fryzjerskiego! Postaw na włoską markę profesjonalnych kosmetyków do włosów Inebrya!

Produkt nie został oceniony