UP Logic Volume 320 ml / sprayu utrwalenie objętość
spray nadający objętość dla kobiet 320 ml

Mamy wolumetryczne mocowania lakieru do włosów - Inebrya Volume Logic (z profesjonalnej serii Ice Cream Go - up).
UP Logic Volume 320 ml / sprayu utrwalenie objętość
Więcej zdjęć
Kod: 776643
55,5 Zł
Dostępność:
W magazynie 1 szt.
Znak: INEBRYA Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych

UP Logic Volume 320 ml / sprayu utrwalenie objętość
spray nadający objętość dla kobiet 320 ml

Pielęgnacja Professional Hair Inebrya stylizacji prezentuje serię Ice Cream Go - aż do pełnego Fryzura z maksymalną głośnością.

Inebrya Logic Volume 320 ml - Spray mocowania, co daje objętość włosów i dzięki proteinami jedwabiu także witalność i żywotność; Jest idealny do wykończenia stylizacji.

Parametry i kompozycja
SeksDla kobiet
MarkaINEBRYA
Wideo i zdjęcia
O nas INEBRYA

Inebrya to włoska marka kosmetyków do włosów, która pierwotnie miała tworzyć produkty wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów. Teraz jednak są one dostępne dla przecietnego klienta! Korzystaj więc w zaciszu domu z tych profesjonalnych produktów i zaskocz swe otoczenie nadzwyczajnie dobrym wyglądem swych włosów! Wkrótce każdy będzie ci zazdrościł pięknych, zdrowych włosów pełnych blasku!

Inebrya oferuje swym klientom kilka specjalnych linii produktów, które przeznaczone są do różnych rodzajów włosów i ich indywidualnych potrzeb.  Marka oferuje odżywki, szampony, maski, olejki oraz kosmetyki do stylizacji, które pomogą ci z ulożeniem fryzury i utrwalą ją na cały dzień. Zyskaj włosy jak z salonu fryzjerskiego! Postaw na włoską markę profesjonalnych kosmetyków do włosów Inebrya!

Produkt nie został oceniony