Valentino

Znana na całym świecie marka Valentino nosi imię swojego założyciela - legendarnego Valentino Garavani, który urodził się w 1932 r. we włoskim mieście Voghera. Ten niezwykle utalentowany człowiek może się pochwalić tym, że jeszcze jako student zwyciężył w prestiżowym konkursie dla projektantów International Wool Secretariat. Dzięki temu otrzymał ofertę pracy we francuskim domu mody Jean Desses ze słynnym Guy’em Laroche.

Filozofia Valentino jest dość prosta. „Wiem, czego pragną kobiety,“ powiedział kiedyś. „Chcą być piękne.“ W 1960 r. otworzył salon na Via Condotti w Rzymie i zaprezentował swoją pierwszą kolekcję. Zdobyła ona ogromny sukces. Zachwyciła się nią między innymi Elisabeth Taylor, która w tym czasie kręciła we Włoszech jeden ze swoich filmów i została dożywotnią fanką mody Valentino.

W tworzeniu zapachów Valentino brali i biorą udział czołowi perfumiarze tacy, jak Ilias Ermenidis, Francoise Caron, Alberto Morillas, Givaudan, Antoine Lie lub Cecile Matton. Valentino wyznaje zasadę, że jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów we wszystkich kategoriach wiekowych. W jego bogatej ofercie znajdą coś dla siebie zarówno młode dziewczyny, jak i starsi panowie.

Należy dodać, że Valentino oferuje także żele pod prysznic, mleczka do ciała, balsamy po goleniu, szminki i inne produkty kosmetyczne wysokiej jakości.

Marka Valentino zainteresuje każdego, kto uważa, że życie należy brać pełnymi garściami, angażuje się w pełni w swoje działania i sięga po więcej, a także chciałby podkreślić swój styl  oraz zależy mu na  prestiżu społecznym i ekskluzywności.

Najczęściej sprzedawane
Marka
Valentino Valentina
150 Zł
W magazynie> 5 szt.
Valentino Valentina Blush
259 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Valentino Uomo
193 Zł
W magazynie 2 szt.
Valentino Donna Acqua
192 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Valentino Valentina Poudre
196 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Valentino Donna Zapach 100 ml W
342 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Valentino Uomo Acqua
174 Zł
W magazynie 2 szt.
Valentino EDP W 80 ml TESTER
Wyprzedaż
Zniżka
233 Zł
W magazynie 1 szt.
Valentino Valentina Pink
259 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Valentino Valentina SG W 200 ml
59,5 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
KATEGORIA
MARKI
Ulubiony
Pokaż wszystkie marki