Versace Bright Crystal
woda toaletowa

Women Woda toaletowa Versace Bright Crystal to rzadki klejnot wykwintne piękno, orzeźwiający i pełen kwiatów połyskujące odcienie.
Versace Bright Crystal
Więcej zdjęć
Varianta: 30ml
130 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:202762
130 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kod:200605
32,1 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:200331
Bestseller
146 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:100746
207 Zł
Produkty alternatywne

Versace Bright Crystal
woda toaletowa

Kobieta Woda toaletowa Versace Bright Crystal woda toaletowa 50 ml Jest to rzadki klejnot wykwintne piękno, orzeźwiający i pełen kwiatów połyskujące odcienie. Fascynująca i zachwycający zapach Versace Bright Crystal Versace kobieta jest ustalona, silna i pewna siebie, ale kobiece i zmysłowe piękno uroczej.

Przy pierwszym kontakcie Versace Bright Crystal jako jej jedwabne klepie szalik tętniącego życiem dzwonka yuzu a następnie orzeźwiającego soku z granatów przepływającego przez chłodnych kostek lodu. Potem przychodzi kolej na szlachetnym kobiecej koktajl złożony z kwiatów magnolii, piwonii i Lotus w sobie klarowność łączącego z przetargu zmysłowości. Następnie rozwija pożądanie uosobieniem akord ambry roślinny, acajou ciepłe drewno (drzewa rodzące orzechy nerkowca) oraz piżma.

Versace Bright Crystal EDT

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowalodowy akord, granat, yuzu
Podstawaambra roślinny,piżmo, mahoń
Sercepiwonia, magnolia, kwiat lotosu
MarkaVersace
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
Versace Bright Crystal
Versace Bright Crystal
Versace Bright Crystal
Versace Bright Crystal
Versace Bright Crystal
Versace Bright Crystal
Versace Bright Crystal
O nas Versace

Perfumy Versace  | Versace  markę założył  dopiero w 1978 roku. Młody Gianni Versace - pochodzi on z jednego z najbiedniejszych obszarów południowych Włoch. Od lat najmłodszych był  bardzo postępowy i ekscentryczny. Od lat 80-tych ubierał, ozdabiał i perfumował większość gwiazd showbiznesu. Versace szybko stał się znaną i charyzmatyczną osobowością, wykraczającą poza ramy mody. Jego projekty słynęły z bardzo oryginalnych interpretacji mody. Kolekcje są przejrzyste, pełne barw i życia. Wyznawał pogląd, że sztuka i moda przenikają się wzajemnie, stąd odważne projekty określane niekiedy jako rodzaj ekshibicjonizmu. Od 1982 r. zaczął projektować biżuterię, dodatki, apartamenty, elementy wyposażenia wnętrz, przedmioty codziennego użytku i porcelanę. Pierwszy zapach perfum nazwał swoim imieniem – "Gianni Versace" i wprowadził je na rynek w 1981 roku. W 1984 roku pojawił się bliźniaczy, męski zapach "Versace l'Homme". Produkty marki Versace oficjalnie sprzedawane są w 81 krajach na świecie,a  Ty możesz zamówić u nas nie wychodząc z domu.

Produkt nie został oceniony