Versace Bright Crystal
woda toaletowa dla kobiet

Women Woda toaletowa Versace Bright Crystal to rzadki klejnot wykwintne piękno, orzeźwiający i pełen kwiatów połyskujące odcienie.
Versace Bright Crystal
Więcej zdjęć
Varianta: 200ml
310 Zł
Wybierz opcji
W magazynie> 5 szt.
Kod:203469
310 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:202762
128 Zł
U dostawcy - wysyłka w ciągu 48 h
Kod:200605
29,2 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:200331
145 Zł
W magazynie> 5 szt.
Kod:100746
190 Zł
Znak: Versace Pytanie do sprzedawcyWysłać do znajomegoDodać do ulubionych
Produkty alternatywne

Versace Bright Crystal
woda toaletowa dla kobiet

Kobieta Woda toaletowa Versace Bright Crystal woda toaletowa 50 ml Jest to rzadki klejnot wykwintne piękno, orzeźwiający i pełen kwiatów połyskujące odcienie. Fascynująca i zachwycający zapach Versace Bright Crystal Versace kobieta jest ustalona, silna i pewna siebie, ale kobiece i zmysłowe piękno uroczej.

Przy pierwszym kontakcie Versace Bright Crystal jako jej jedwabne klepie szalik tętniącego życiem dzwonka yuzu a następnie orzeźwiającego soku z granatów przepływającego przez chłodnych kostek lodu. Potem przychodzi kolej na szlachetnym kobiecej koktajl złożony z kwiatów magnolii, piwonii i Lotus w sobie klarowność łączącego z przetargu zmysłowości. Następnie rozwija pożądanie uosobieniem akord ambry roślinny, acajou ciepłe drewno (drzewa rodzące orzechy nerkowca) oraz piżma.

Versace Bright Crystal EDT

Parametry i kompozycja
Kompozycja
Głowalodowy akord, granat, yuzu
Podstawaambra roślinny,piżmo, mahoń
Sercepiwonia, magnolia, kwiat lotosu
MarkaVersace
SeksDla kobiet
Wideo i zdjęcia
O nas Versace

Perfumy Versace  | Versace  markę założył  dopiero w 1978 roku. Młody Gianni Versace - pochodzi on z jednego z najbiedniejszych obszarów południowych Włoch. Od lat najmłodszych był  bardzo postępowy i ekscentryczny. Od lat 80-tych ubierał, ozdabiał i perfumował większość gwiazd showbiznesu. Versace szybko stał się znaną i charyzmatyczną osobowością, wykraczającą poza ramy mody. Jego projekty słynęły z bardzo oryginalnych interpretacji mody. Kolekcje są przejrzyste, pełne barw i życia. Wyznawał pogląd, że sztuka i moda przenikają się wzajemnie, stąd odważne projekty określane niekiedy jako rodzaj ekshibicjonizmu. Od 1982 r. zaczął projektować biżuterię, dodatki, apartamenty, elementy wyposażenia wnętrz, przedmioty codziennego użytku i porcelanę. Pierwszy zapach perfum nazwał swoim imieniem – "Gianni Versace" i wprowadził je na rynek w 1981 roku. W 1984 roku pojawił się bliźniaczy, męski zapach "Versace l'Homme". Produkty marki Versace oficjalnie sprzedawane są w 81 krajach na świecie,a  Ty możesz zamówić u nas nie wychodząc z domu.

Produkt nie został oceniony